Галина Солодухина
g. Kokhma (Ivanovskiy rayon), Russia
Солодухина Галина
51 years, g. Ostrogozhsk (Ostrogozhskiy rayon), Russia
Галина Солодухина
g. Orsk (Orenburgskaya oblast′), Russia
Галина Солодухина
57 years, g. Zheleznodorozhnyy (Moskovskaya oblast′), Russia
Галина Солодухина
47 years, g. Lesnoy (Sverdlovskaya oblast′), Russia
Галина Афонасьева(Солодухина)
65 years, s. Kozhany (Balakhtinskiy rayon), Russia