Валентина Беспалова
g. Kovylkino (Kovylkinskiy rayon), Russia
Валентина Беспалова
60 years, rp. Znamenka (Znamenskiy rayon), Russia
Валентина Беспалова
g. Aleksandrov (Aleksandrovskiy rayon), Russia
Валентина Беспалова
24 years, s. Alekseyevka (Alekseyevskiy rayon), Russia
Валентина Беспалова
71 years, g. Dimitrovgrad (Ul′yanovskaya oblast′), Russia
Валентина Беспалова
63 years, s. Kytmanovo (Kytmanovskiy rayon), Russia