Нина Деревянко
74 years, Simferopol, Russia
Нина Деревянко
40 years, Kostanay, Kazakhstan
нина деревянко
67 years, g. Zarinsk (Altayskiy kray), Russia
Нина Деревянко
63 years, s. Kochevo (Kochevskiy rayon), Russia
Нина Деревянко
47 years, Novosibirsk, Russia
Нина Деревянко
65 years, pos. Kargapol′e (Kargapol′skiy rayon), Russia
Нина Деревянко
68 years, Kalinkovichi, Belarus
Нина Воронкова (Деревянко)
39 years, s. Malyy Makatelem (Pervomayskiy rayon), Russia