Надежда Попкова (Сорокина )
64 years, Краснотуранск, Russia
Попкова Надежда
52 years, g. Kamenka (Kamenskiy rayon), Russia
Надежда Попкова
43 years, Chelyabinsk, Russia
Надежда Попкова
51 years, Шатура, Russia
Надежда Попкова
s. Soloneshnoye (Soloneshenskiy rayon), Russia
надежда Попкова
60 years, g. Minusinsk (Krasnoyarskiy kray), Russia
Надежда Попкова
59 years, stanitsa Bagayevskaya (Bagayevskiy rayon), Russia
Надежда Попкова
72 years, s. Solomenskoye (Stepnovskiy rayon), Russia
Надежда Попкова
63 years, g. Pavlovskiy Posad (Pavlovo-Posadskiy rayon), Russia
Надежда Попкова
68 years, g. Tashtagol (Tashtagol′skiy rayon), Russia
Надежда Попкова
34 years, s. Khatanga (Taymyrskiy Dolgano-Nenetskiy rayon), Russia