Диана Маркина
Balashikha (Balashikhinskiy rayon), Russia
Диана Маркина
14 years, g. Alekseyevka (Alekseyevskiy rayon), Russia
Диана Маркина
rp. Aleksandro-Nevskiy (Novoderevenskiy rayon), Russia
Диана Маркина
21 years, g. Pechora (Komi Respublika), Russia
Диана Маркина
13 years, g. Kol′chugino (Kol′chuginskiy rayon), Russia
Диана Шубина (Маркина)
24 years, g. Volgodonsk (Rostovskaya oblast′), Russia