Даша Сорокина
20 years, g. Chusovoy (Permskiy kray), Russia
Сорокина Даша
12 years, g. Vichuga (Vichugskiy rayon), Russia
Даша Сорокина
13 years, g. Plavsk (Plavskiy rayon), Russia
Даша Сорокина
14 years, Cheboksary, Russia
Даша Сорокина
14 years, g. Buturlinovka (Buturlinovskiy rayon), Russia
даша сорокина
32 years, Выкса, Russia
даша сорокина
30 years, Ural′sk, Kazakhstan