15 лютого 2014р. у спортивному залі Довбиської ЗОШ пройшов черговий традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам"яті тренера Довбиської футбольної команди "Авангард" - Махна Володимира Дмитровича. Почергово здолавши всіх своїх суперників : команду Романова - 7:5, Баранівки - 5:2, та у фіналі гостей з Малина 6:1, перше місце зайняла команда господарів із Довбиша. Друге місце дісталося малинчанам, що вперше брали участь у турнірі, а третє місце здобула команда з Баранівки. Турнір пройшов, як завжди, на високому рівні, за що особлива подяка організаторам та спонсорам . Змагання ще раз прдемонстрували, що футбольні традиції у Довбиші продовжують розвиватися. Ще раз подяка усім, хто брав у
14 грудня 2013р. у спортивному залі Житомирського технологічного університету пройшов чемпіонат області з тенісу настільного серед збірних команд Дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Успішно виступили на цих змаганнях юні довбиські тенісисти. Так віце-чемпіонами області стала команда юнаків, у складі якої виступали : Марк Багінський, Максим Хоронжевський, Дмитро Іщенко. Також вдало виступила на турнірі команда дівчат, яка зайняла - 4 місце. Честь дівчачоЇ команди захищали : Іванна Войцехівська, Марина Весельська, Єлізавета Солох. В особистому заліку найкращі результати серед довбишан мають: Іванна Войцехівська - 6 місце та Максим Хоронжевський - 7 місце. Вітаємо юних довбиських спортсменів та сп
Успішно виступила на чемпіонаті області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2001-2003 рр.народження - СОЛОХ ЄЛІЗАВЕТА, яка зайняла 3 місце в особистому заліку і стала бронзовим призером турніру! Єлізавета була нагороджена медаллю відповідного гатунку, грамотою та набором тенісних м*ячиків. МОЛОДЕЦЬ ! Так тримати ! Нових перемог !!!
21 вересня на чемпіонаті області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1999-2001 рр. народження, дівчача команда із Довбиша, яка захищала честь Баранівського району, здобула 4 місце. У складі команди виступали: Весельська Марина та Павлюк Ірина. В особистому заліку - Весельська Марина зайняла 7 місце. Змагання проходили у спортивному залі Житомирського технологічного університету.
24 серпня, на День Незалежності, довбиський "Авангард" підніс подарунок своїм вболівальникам. Наші футболісти в гостях перемогли ФК "Ємільчино" з рахунком 6:2. Молодці ! Так тримати !
17 серпня, Довбиш, стадіон, футбол: "Авангард" - "Зоря" (Романів). Рахунок зустрічі - 0:2. При здавалось би рівній грі, знову поразка! Пане тренер, можливо у "легіонерів" нема бажання "вмирати" на полі за честь Довбиша? А можливо, деяким гравцям перед грою потрібно проводити "допінг"(алкоголь) контроль? Соромно!!!
Нарешті! Дочекалися! 10 серпня ФК "Авангард" у Мирополі здолав місцеву команду з рахунком 2:1. Якщо хочуть, то можуть?